Jaunumi /

Skaidrītes Pugačas dziesmu grāmatas atvēršanas svētki! (31.08.2017)

Piektdien, 8. septembrī pulksten 18.00 Krustpils kultūras namā mīļi aicināti dziesmu autores, mūzikas skolotājas un kordiriģentes Skaidrītes Pugačas talanta cienītāji, lai būtu klāt viņas nupat iznākušās Dziesmu grāmatas atvēršanas svētkos.
Grāmatā apkopotas dziesmas, kas rakstītas dažādiem izpildītāju sastāviem, ar kuriem nācies strādāt – solistiem, ansambļiem, koriem. Tās sakārtotas atbilstoši cilvēka mūža ritējumam – bērnība, skolas laiks, mīlestība, ģimene, atvasara. Blakus pazīstamiem dzejniekiem, izmantoti mūsu novadnieku Rutas Štelmaheres, Zanes Daugules, Zinaīdas Auziņas, Aināra Auziņa, un pašas dziesmu autores radītie teksti.
Īpaši veltījumi – dziesmas Krustpils pamatskolai, Jēkabpils 3. vidusskolai un Jēkabpils Valsts ģimnāzijai, kurās mācījusies un strādājusi Skaidrīte Pugača. Grāmatā atrodama arī senioru kora „Atvasara” himna.
Gaidītākie viesi – izdevniecības Musica Baltica pārstāvji, kuri pasākuma laikā prezentēs jauno grāmatu, un interesenti varēs to iegādāties. Īpašs Paldies Jēkabpils pilsētas domei un Leonīdam Salcevičam par atbalstu grāmatas tapšanā. Paldies Musica Baltica kolektīvam, un īpaši Irīnai un Jānim Švarcbahiem par grāmatas menedžēšanu un skaistajiem dziesmu aranžējumiem.
Koncertā  nošu punktiņus skaņās pārvērtīs solisti Ardis Avotiņš, Ilze Grigaloviča, Elfa Miezāka, Santa Kasparsone, Pēteris Draņevičs, Ķeguma novada Tomes Tautas nama dāmu vokālais ansamblis, kapela „Kreicburgas Ziķeri”,  senioru koris „Atvasara” un citi dziedātāji.
Ja rudens ražas novākšanas laikā varat atlicināt brītiņu dziesmai, tad tiksimies Krustpils kultūras namā!Komentāri


Ienākt
draugiem.lv twitter.com facebook.com
Draugi / Sadarbības partneri