Jaunākie izdevumi /
Sveicam komponistu Imantu Zemzari 70 gadu jubilejā! ( 14.04.2021 )

Godinot komponistu Imantu Zemzari, kurš 14. aprīlī svin 70 gadu jubileju, izdevniecība Musica Baltica laidusi klajā viņa klaviermūzikas krājumu Skaņdarbi klavierēm. Vairāki krājumā iekļautie darbi ir pirmpublicējumi. 

Krājumu bagātina komponista rakstītas skaņdarbu anotācijas, kā arī pianistu Daumanta Liepiņa, Diānas Zandbergas un Reiņa Zariņa atsauksmes par Imanta Zemzara klaviermūziku. 

Sirsnīgi sveicam komponistu!

Pieejams Ievas Kerēvicas pirmais soloalbums "Centerwise" ( 22.03.2021 )

Izdevniecība Musica Baltica laidusi klajā džeza dziedātājas Ievas Kerēvicas pirmo soloalbumu Centerwise, kas tapis sadarbībā ar izciliem Latvijas džeza mūziķiem: Kristapu Vanadziņu (klavieres, taustiņinstrumenti), Dāvi Jurku (saksofons, flauta), Krišjāni Bremšu (sitaminstrumenti), Stanislavu Judinu (kontrabass) un Jāni Rubiku (kontrabass, elektrobass).

Albumu ir iespējams iegādāties kompaktdiska formātā. Albuma kompozīcijas ir pieejamas arī Ievas Kerēvicas Spotify kontā un youtube vietnē u. c. mūzikas platformās.

Izdots Edgara Račevska krājums “Solo dziesmas” ( 17.03.2021 )

Klajā nācis Edgara Račevska krājums Solo dziesmas. Tajā ir iekļautas 27 dziesmas balsij (balsīm) ar pavadījumu, rakstītas dažādiem balss tipiem. Dziesmas ir tapušas dažādos komponista dzīves posmos, lielākā daļa no tām ir pirmpublicējumi.

Izdota Lienes Batņas grāmata “Skolas kora darba metodika” ( 08.12.2020 )

Izdevniecība Musica Baltica laidusi klajā Lienes Batņas grāmatu "Skolas kora darba metodika". 

“Grāmata ir veltīta maniem kolēģiem – skolu koru diriģentiem. Tās mērķis – atklāt teorijas un prakses vienotībā skolas kora darbību un skolēna dziedātprasmes attīstību skolas korī,” raksta grāmatas autore Liene Batņa.

Izdots krājums "Dziesmu Vītols" ( 12.11.2020 )

Baumaņu Kārļa (1835–1905) un Krogzemju Mikus (pseid. Auseklis, 1850–1879) krājumu Dziesmu Vītols bija iecerēts publicēt 1879. gadā, bet nav atrastas dokumentāras ziņas par neizdošanas iemesliem. Ar skolotāja, diriģenta, latviešu mūzikas entuziasta Jāņa Erenštreita gādību Dziesmu Vītols ir nācis klajā mūsdienu veidolā, balstoties uz manuskriptu un saglabājot literārā teksta oriģinālrakstību.

Ienākt
draugiem.lv twitter.com facebook.com
Draugi / Sadarbības partneri