Jaunumi /
Sveicam komponistu Imantu Zemzari 70 gadu jubilejā! ( 14.04.2021 )

Godinot komponistu Imantu Zemzari, kurš 14. aprīlī svin 70 gadu jubileju, izdevniecība Musica Baltica laidusi klajā viņa klaviermūzikas krājumu Skaņdarbi klavierēm. Vairāki krājumā iekļautie darbi ir pirmpublicējumi. 

Krājumu bagātina komponista rakstītas skaņdarbu anotācijas, kā arī pianistu Daumanta Liepiņa, Diānas Zandbergas un Reiņa Zariņa atsauksmes par Imanta Zemzara klaviermūziku. 

Sirsnīgi sveicam komponistu!

Pieejams Ievas Kerēvicas pirmais soloalbums "Centerwise" ( 22.03.2021 )

Izdevniecība Musica Baltica laidusi klajā džeza dziedātājas Ievas Kerēvicas pirmo soloalbumu Centerwise, kas tapis sadarbībā ar izciliem Latvijas džeza mūziķiem: Kristapu Vanadziņu (klavieres, taustiņinstrumenti), Dāvi Jurku (saksofons, flauta), Krišjāni Bremšu (sitaminstrumenti), Stanislavu Judinu (kontrabass) un Jāni Rubiku (kontrabass, elektrobass).

Albumu ir iespējams iegādāties kompaktdiska formātā. Albuma kompozīcijas ir pieejamas arī Ievas Kerēvicas Spotify kontā un youtube vietnē u. c. mūzikas platformās.

Izdots Edgara Račevska krājums “Solo dziesmas” ( 17.03.2021 )

Klajā nācis Edgara Račevska krājums Solo dziesmas. Tajā ir iekļautas 27 dziesmas balsij (balsīm) ar pavadījumu, rakstītas dažādiem balss tipiem. Dziesmas ir tapušas dažādos komponista dzīves posmos, lielākā daļa no tām ir pirmpublicējumi.

Klajā nācis etnodžeza dubultalbums "Katram sava tautasdziesma" ( 14.03.2021 )

Izdevniecība Musica Baltica laidusi klajā etnodžeza dubultalbumu “Katram sava tautasdziesma”. Albumu ieskaņojuši populāri Latvijas džeza mūziķi: Laura Amantova džeza kvartets (Lauris Amantovs – trombons, Viktors Ritovs – taustiņinstrumenti, Andris Grunte – kontrabass, Artis Orubs – sitaminstrumenti) un dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse. Latviešu tautasdziesmu aranžējumus veidojuši Lauris Amantovs un Viktors Ritovs.

Ienākt
draugiem.lv twitter.com facebook.com