Noteikumi /

Izmantojot SIA Musica Baltica interneta veikala tīmekļa lappusi www.musicabaltica.com, ir saistoši sekojoši noteikumi, kas nosaka attiecības starp SIA Musica Baltica, reģistrācijas numurs 40103114067, juridiskā adrese: K. Barona iela 39, Rīga LV-1011, Latvija un personu (turpmāk tekstā - pircējs), kura veic pirkumu interneta veikalā www.musicabaltica.com.

SIA Musica Baltica interneta veikalā www.musicabaltica.com iegādei pieejami nošu materiāli elektroniskā (PDF) formātā un skaņas faili (audio) lejupielādei.

Nošu elektronisko materiālu iegādes noteikumi:

  • Lai veiktu pasūtījumu, pircējam ir jābūt reģistrētam www.musicabaltica.com lietotājam.
  • Interneta veikalā www.musicabaltica.com iespējams reģistrēties tikai fiziskām personām.
  • Visas cenas www.musicabaltica.com ir norādītas eiro. Preces cenā ietilpst arī visi nodokļi.
  • Samaksu par preci jāveic pasūtīšanas brīdī ar bankas norēķinu karti (VISA, Mastercard).
  • Pēc apmaksas veikšanas nošu materiālu elektroniskās kopijas uzreiz ir pieejamas pircēja www.musicabaltica.com kontā, kā arī uzreiz tiek nosūtītas uz reģistrācijā norādīto e-pastu. Skaņas failu iegādes gadījumā uz e-pastu tiek nosūtīta saite uz attiecīgo failu.
  • Iegādājoties elektroniskā formātā nošu materiālu vai skaņas failus, pircējam ir iespēja norādīt nepieciešamo kopiju skaitu. Veicot apmaksu, pircējs iegūst tiesības izmantot iegādāto kopiju skaitu.
  • SIA Musica Baltica garantē kvalitatīvu nošu elektronisko kopiju un skaņas failu iegādi. Gadījumos, ja neizdodas veikt pasūtījumu, vai apmaksu par pasūtījumu, lūdzam rakstīt uz e-pastu musbalt@latnet.lv.

 

Pircēja informācija:

  • SIA Musica Baltica garantē pircēja sniegtās informācijas konfidencialitāti.
  • Reģistrējoties www.musicabaltica.com pircējs neiebilst, ka pircēja norādītais e-pasts tiek izmantots SIA Musica Baltica jaunumu un paziņojumu nosūtīšanai.

 

Atteikuma tiesības:

  • Atteikuma tiesību izmantošana nevar tikt attiecināta uz SIA Musica Baltica interneta veikalā iegādātajiem nošu elektroniskajiem (PDF) failiem vai skaņas failiem. Nauda par notikušu preces iegādi netiek atgriezta.

Jebkāda SIA Musica Baltica interneta veikala tīmekļa lappuses, tās satura vai informācijas izmantošana pretlikumīgos nolūkos, kā arī nošu un skaņas failu tālākpārdošana ir aizliegta bez SIA Musica Baltica rakstiskas piekrišanas.

Jautājumus, kas saistīti ar nošu elektronisko kopiju vai skaņas failu iegādi, lūdzam sūtīt uz e-pastu musbalt@latnet.lv

Ienākt
draugiem.lv twitter.com facebook.com